Radovan Šimeček
Jiřího náměstí 43
Poděbrady
Tel.: 736 683 349

Radovan Šimeček  Jiřího náměstí 43  Poděbrady  Tel.: 736 683 349
Otevírací doba: Pondělí – Pátek 8 – 12  a 13 – 17h., Sobota 8 – 11h.

Otevírací doba:
Pondělí – Pátek
8 – 12  a 13 – 17h.
Sobota 8 – 11h.

Hodinář

Jmenuji se Radovan Šimeček, vyučil jsem se v r. 1985 v Novém Městě nad Metují jako hodinář – opravář. Tomuto řemeslu se věnuji nepřetržitě více jak 30 let. Opravuji hodinky, hodiny, budíky, mou specialitou jsou opravy starožitných hodin. Mohu nabídnout i opravu a rekonstrukci věžních hodin. Hodinařina je pro mě nejen má profese, ale zároveň má celoživotní záliba. V oboru se snažím stále zdokonalovat. Záleží mi na spokojenosti mých zákazníků a na precizně odvedené práci. Přeji si, aby ode mne odcházeli spokojení zákazníci a rádi se ke mě vraceli.

Obchod

V našem obchodě nabízíme briliantové, zlaté a stříbrné šperky, snubní prsteny a české granáty. Z hodinářského zboží si můžete vybrat hodinky, hodiny a budíky levnějších i světoznámých značek. Zároveň zde provádím servis a opravy hodinářského sortimentu a zajišťujeme zlatnické opravy.

Obchod najdete přímo v severovýchodním rohu Jiřího náměstí v lázních Poděbrady. Možnost parkování i přehlednou mapu, jak mě najdete můžete zobrazit zde.

Zlaté a stříbrné šperky

Nabízíme šperky z bílého, žlutého i růžového zlata ryzosti 585/1000 od českých a zahraničních výrobců i renomovaných firem. Naše zlaté šperky se vyznačují moderním designem a kvalitním zpracováním. V naší nabídce máme šperky se syntetickými kameny, ale můžeme nabídnout i osazení drahými kameny a perlami, ke kterým dodáváme certifikát pravosti. Máme široký sortiment kvalitních stříbrných šperků ryzosti 925/1000. Držíme se současného módního trendu.

Briliantové šperky

Potěšte své blízké briliantovým šperkem. Zvýrazněte vyjímečný okamžik luxusním dárkem. Všechny briliantové šperky jsou doloženy certifikátem pravosti a ryzosti kamenů. Na přání zákazníka dokážeme šperk osadit i jinými drahými kameny.

Snubní prsteny

Přemýšlíte o zásnubách či sňatku? Přijďte si vybrat ze široké nabídky prstenů různých stylů a zpracování. Prsteny necháme vyrobit podle Vašich přání. Je možné je osadit i drahými kameny vysoké kvality.

České granáty

Český granát je rudý jako krev, plný tajemství, vášně a magických účinků. Originální šperk s českými granáty je vnímán jako jeden ze symbolů České republiky. Je oblíbeným darem k výročí svatby nebo při romantických vyznáních lásky.

Hodinky, hodiny a budíky

Při výběru hodinek se můžete poradit se zkušeným hodinářem, který Vám pomůže vybrat hodinky přesně podle Vašeho přání. Přímo v prodejně si můžete vyzkoušet hodinky renomovaných značek např. Zeppelin, Meoris, Royal a další. Na odborné rady hodináře se můžete spolehnout i při výběru hodin a budíků.

Opravy hodinek, hodin a budíků

Opravuji většinu typů bateriových i mechanických hodinek, hodin a budíků, rovněž opravuji kapesní hodinky, starožitné hodiny, kukačky a další různé časoměrné stroje. Na počkání vyměňuji baterie do hodinek, provádím zkoušku vodotěsnosti, měním kovové náramky i pérové tahy, řemínky, stěžejky (osičky), některé typy skel, natahovací a řídící korunky, zkracuji náramky a tahy, nařídím zimní či letní čas a provádím různé další drobné opravy.

Opravy starožitných hodin

Mám dlouholeté zkušenosti s opravami starožitných hodin, jako jsou: pendlovky půlové, čtvrťové nebo jen jicí bez bití, stojací sloupkové hodiny půlové i čtvrťové, podlahové (skříňové) hodiny a další druhy a typy bicích hodin.

Tlaková zkouška vodotěsnosti

Chcete mít po výměně baterie i nadále vodotěsné hodinky? Žádný problém. Během několika minut vyměním baterii a provedu tlakovou zkoušku vodotěsnosti hodinek. Tlakovou vodotěsnou zkoušku hodinek provádím na profesionálním švýcarském přístroji, který byl vyroben přímo pro tento účel. Tlakový test hodinek zaručí jejich vodotěsnost pro sprchování, plavání a potápění do 5 metrů pod hladinu. Přístroj dokáže upozornit i na negativní výsledek testu, v tomto případě je nutná kontrola všech těsnění.

Kde nás najdete

Chcete se na něco zeptat?